MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10122371
nr 1012 2371
Byrå
björk, 1850-tal, längd: 100 cm, djup: 45 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:41:34
15/1 17:35:32
100 kr
18/1 16:57:01